Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

EU Business Support

Blog

Nr ref.:
Wynagrodzenie:
do negocjacji
Lokalizacja:
Polska, Warszawa
Rodzaj pracy:
stała
Kategoria:
Księgowość/Finanse
Słowa kluczowe:
Kontakt:
info@recruit.com.pl
Telefon:
+48668771100

Specjalista ds. księgowości

Międzynarodowy Firma poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. księgowości. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie komunikatywnym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa na zastępstwo 1 rok ( z możliwością podpisania umowy o pracę po tym terminie)

Obowiązki:

• Sprawdzanie faktur pod względem formalnym i rachunkowym,

• Obsługa rachunków bankowych, kontakt z bankiem,

• Kontrola stanu rachunków bankowych,

• Kontrola stanu magazynowego,

• Realizacja płatności krajowych i zagranicznych, negocjacje kursów walut i zakup walut,

• Księgowanie zagranicznych wyciągów bankowych,

• Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych,

• Kontrolowanie i rozliczanie zobowiązań krajowych i zagranicznych,

• Kontrola rejestru faktur korygujących dla potrzeb podatku VAT,

• Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby księgowości i dyrekcji

Wymagania:

• 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości,

• Wykształcenie wyższe,

• Znajomość języka angielskiego,

• Obsługa MS Office,

• Znajomość zagadnień rachunkowości oraz podatkowych,

• Umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych,

• Dobra organizacja i umiejętność pracy,

• Dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

• Umowa na zastępstwo z możliwością podpisania później umowy o pracę,

• Międzynarodową atmosferę,

• Możliwość używania języka obcego,

• Indywidualne podejście do pracownika,

• Przyjazne warunki pracy,

• Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej prześlij swoje CV w języku angielskim oraz polskim w wersji Word z adnotacją: Specjalista ds. księgowości na adres: info@recruit.com.pl

Earnings:

Place:

Warszawa, Polska

Send your CV >>