Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

EU Business Support

Blog

Nr ref.:
Wynagrodzenie:
Lokalizacja:
Polska, Polkowice, Legnica, Wroclaw
Rodzaj pracy:
stała
Kategoria:
Inżynieria
Słowa kluczowe:
Kontakt:
info@recruit.com.pl
Telefon:
+48668771100

Kierownik Produkcji w Dziale Montażu/ Product engineering - assembly line engineering Manager

Międzynarodowa firma motoryzacyjna poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownik Produkcji w Dziale Montażu . To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Miejsce pracy: Legnica, Polkowice, Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba będzie odpowiedzialna za: zarządzanie w obszarze działu inżynierio produkcji poprzez: planowanie oraz realizację wdrożeń nowych modeli oraz modyfikacje bieżących procesów w celu ich optymalizacji, uczestnictwo w działaniach doskonalących procesy w produkcji masowej, zarządzanie pracownikami wewnątrz sekcji, nadzór oraz opracowywanie dokumentacji procesowej ( diagram przepływu procesu, FMEA, itp.), uczestnictwo w analizach problemów w produkcji masowej oraz związkach z reklamacjami klienta zewnętrznego oraz wewnętrznego

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie techniczne (tytuł inżyniera , mechanika, budowa maszyn i kierunki pokrewne )

- Min. 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze inżynierii produkcji (preferowany profil - montaż), a min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym ( lub mającym podobny charakter i związanym z zarządzaniem personelem)

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

- Cechy osobowościowe: komunikatywność, otwartość na zmiany, cechy przywódcze ( leader)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres: info@recruit.com.pl

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Earnings:

Place:

Polkowice, Legnica, Wroclaw, Polska

Send your CV >>