Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

EU Business Support

Blog

Nr ref.:
Wynagrodzenie:
do negocjacji
Lokalizacja:
Polska, Dolny Śląsk
Rodzaj pracy:
stała
Słowa kluczowe:
Kontakt:
Telefon:

Inżynier ds. jakości dostawców

Międzynarodowy Japoński Koncern poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. jakości dostawców. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenia w kontroli jakości oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Główne zadania:

* nadzór nad projektami rozwoju produktu oraz strategicznymi projektami u dostawców od strony jakości
* wstępna ocena dostawców pod względem jakości
* prowadzenie i monitorowanie Programu Rozwoju Dostawców
* przeprowadzanie audytów procesów u dostawców
* wsparcie procesu reklamacji oraz monitorowanie reakcji dostawcy
* odpowiedzialność za akceptację komponentów dla dostaw seryjnych zgodnie z procedurami PPAP
* współpraca z Działem Rozwoju Dostawców

Wymagania:

* wykształcenie wyższe o kierunku technicznym
* 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża motoryzacyjna)
* bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i norm technicznych
* dobra znajomość języka angielskiego
* prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
* znajomość Systemu Zarządzania Jakością w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

* możliwość rozwoju zawodowego
* pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
* przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej prześlij swoje CV w języku angielskim na adres:

info@recruit.com.pl

We are a Japanese Recruitment company, European HQ is in Wroclaw in Poland, conducting recruitment activities for Executive position for International companies ( especially Japanese corporations ) located in Poland, Czech, Slovakia, Germany, Belgium, France, UK, mostly cooperating with Company President of Japanese cooperation directly. We have many kind of offers in all European countries including Japan. Welcome to register us your CV for the future!

Earnings:

Place:

Dolny Śląsk, Polska

Send your CV >>