Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

logowanie

rejestracja

EU Business Support

Blog

Najwyższa jakość przy niezwykłej szybkości działania
Dzięki zaawansowanej technologii IT niezwykle szybko realizujemy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne. Nie musisz ruszać się z domu, aby wziąć udział w rekrutacji – zapraszamy na e-meeting!
Wyższa technologia IT
Nasz system skanowania CV, który pracuje 24 godziny na dobę, automatycznie analizuje Twoje CV wysłane na adres: info@recruit.com.pl. , a następnie rejestruje w naszej bazie danych Twoje imię i nazwisko, edukację, doświadczenie zawodowe oraz wszelkie dodatkowe informacje.
Raz aplikując, zostajesz dołączony do naszej bazy kandydatów
Biorąc udział w jednym z naszych projektów rekrutacyjnych, możesz być pewien, że gdy w przyszłości pojawi się oferta pasująca do Twojego profilu zawodowego oraz Twoich oczekiwań, zostaniesz o niej poinformowany. Każdy kolejny proces rekrutacji, w którym weźmiesz udział za naszym pośrednictwem, będzie skrócony.
Indywidualne podejście do każdego Kandydata
Każda osoba poszukująca nowej pracy czy ścieżki rozwoju swojej kariery zawodowej stanowi dla nas osobne wyzwanie. Staramy się jak najlepiej poznać atuty naszych kandydatów i każdego z nich zaprezentować pracodawcom w zindywidualizowany sposób. Możesz być pewien, że dzięki sporządzonej przez nas charakterystyce Twojej osoby będziesz wyróżniać się na tle innych.
Naszym dodatkowym atutem jest bezpośrednia współpraca z prezesami korporacji, które są naszymi Klientami. Zawsze gorąco polecamy naszych kandydatów bezpośrednio do CEO!Negocjacje
Negocjujemy dla Ciebie jak najlepsze warunki zatrudnienia u pracodawcy. Za każdym razem podchodzimy do tej kwestii indywidualnie, biorąc pod uwagę doświadczenie i atuty każdego kandydata. Jednocześnie udzielamy porad kandydatom odnośnie do wynagrodzenia i warunków pracy, jakich mogą wymagać, biorąc pod uwagę sytuację rynkową.
Diagnoza predyspozycji oraz preferencji zawodowych
Nasz psycholog i doradca zawodowy pomoże Ci obrać kierunek rozwoju Twojej kariery oraz poznać Twoje predyspozycje zawodowe. Za pomocą wystandaryzowanych metod pomożemy Ci lepiej poznać siebie oraz rodzaj i środowisko pracy, które będą dla Ciebie najbardziej optymalne.
Pomocny kontakt
Zawsze możesz liczyć na pomoc naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.