Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

logowanie

rejestracja

EU Business Support

Blog

Wsparcie IT


Web design

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania stron oraz aplikacji internetowych. Nasze indywidualne podejście do każdego projektu zapewnia oryginalność Twojej strony. Na życzenie klienta wysyłamy formularz pozwalający nam poznać Twoje oczekiwania i wizje. Kierując się Twoimi wytycznymi stworzymy projekt graficzny, który sprawi, że Twoja strona będzie ciekawa, miła dla oka i zapadająca w pamięć. Gdy stworzymy już w całości Twoją stronę, Tobie pozostanie jedynie wpisanie adresu w przeglądarkę i już możesz  cieszyć się w pełni funkcjonującą stroną.


E-commerce

Tworzymy nowoczesne systemy handlu elektronicznego, zawierające obsługę dostaw, podatków, wystawianie faktur, obsługę kart kredytowych etc. Nowoczesny design, tworzony w zgodzie z wizerunkiem firmy przyciągnie klientów oraz umocni markę. Służymy pełnym wsparciem przy przenoszeniu sprzedaży w świat handlu elektronicznego.


Usługi informatyczne

Oferujemy także usługi w zakresie konfiguracji sprzętowej, instalacji oprogramowania, oraz konfiguracji sieci.


Tworzenie oprogramowania

Jesteśmy w stanie stworzyć każde interesujące Państwa  oprogramowanie. Nasz zespół składa się ze specjalistów z zakresie inżynierii oprogramowania, baz danych, elektroniki i systemów wbudowanych, sieci komputerowych oraz użytkowych. Świeże, idywidualne podejście do problemów pozwala nam na stworzenie systemów w pełni spełniających stawiane przed nimi oczekiwania.