Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

logowanie

rejestracja

EU Business Support

Blog

Nr ref.:
Wynagrodzenie:
do negocjacji
Lokalizacja:
Polska, Warszawa
Rodzaj pracy:
stała
Kategoria:
Sprzedaż, Marketing & Logistyka
Słowa kluczowe:
Sales, Przedstawiciel, Handlowy, Sprzedaż, Urządzenia przemysłowe
Kontakt:
info@recruit.com.pl
Telefon:
668771100

Przedstawiciel Handlowy(Urządzeń przemysłowych)

Międzynarodowa Firma poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (Urządzenia przemysłowe). To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie komunikatywnym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Przedstawiciel Handlowy (Urządzenia przemysłowe)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

* efektywna sprzedaż produktów firmy (urządzenia przemysłowe, pomiarowe, machin)

* aktywne pozyskiwane nowych Klientów

* współpraca z dotychczasowymi Klientami firmy

* utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi jak i potencjalnymi Klientami na terenie całej Polski

* przygotowywanie i prezentacja ofert

* raportowanie o wynikach działań demonstracje, prezentacje przyrządów dla Klientów

* wdrażanie nowych strategii i wprowadzanie nowych produktów na rynek

* odpowiedzialność za wzrost sprzedaży i rozwoju biznesu

Wymagania:

* wykształcenie min. wyższe licencjackie

* wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

* mile widziane wiedza zainteresowanie z zakresie urządzeń przemysłowych, pomiarowych, systemów mechaniczny, maszyn przemysłowych, urządzeń automatyka itp.

* doświadczenie w sprzedaży B2B, wymagane: narzędzia, części, maszyny- asortyment z branży przemysłu metalowego, przemysłu ciężkiego, motoryzacyjnego, elektrycznego itp.

* dobra znajomość języka angielskiego

* znajomość programu pakietu MS Office

* dynamizm, łatwość nawiązywania kontaktów; samodzielność i dobra organizacja czasu pracy; samodyscyplina, komunikatywność, nastawienie na realizacje celów

* umiejętność planowania i chęć podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju

* prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

* Umowa o praca

* Możliwość zrobienia wielkiej kariery

* Możliwość używania języka obcego

* Indywidualne podejście do pracownika

* Przyjazne warunki pracy

* Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej prześlij swoje CV w języku angielskim w wersji Word na adres:

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies (especially Japanese & German corporations ) located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Zarobki:

Miejsce:

Warszawa, Polska

Send your CV >>