Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

logowanie

rejestracja

EU Business Support

Blog

Nr ref.:
2012-02-27
Wynagrodzenie:
do negocjacji
Lokalizacja:
Polska, Warszawa
Rodzaj pracy:
stała
Kategoria:
Sprzedaż, Marketing & Logistyka
Słowa kluczowe:
International, Sales, Specialist,
Kontakt:
info@recruit.com.pl
Telefon:
668771100

International Sales Specialist na teren Polski i zagranicy

Międzynarodowa Firma Handlowa Urządzeń Przemysłowych poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: International Sales Specialist. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole i podróżować po świecie. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenia w handlu międzynarodowym oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

International Sales Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

* Prezentacje oferty produktów ( maszyn przemysłowych i części maszyn) dla klientów na terenie Europy Zachodniej (Niemcy, Francja, Hiszpania, Anglia, Włochy) i Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria), Rosji oraz Polski

* Podroże służbowe po Europie i Rosji

* Rozwijanie potencjału obecnych klientów firmy

* Rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie calej Europy (Business Development)

* Zapewnienie sprawnej dystrybucji produktów oraz ich dostępności

* Monitorowanie rynku

* Realizacja zadań przedsprzedażowych

Wymagania:

* Doświadczenie w sprzedaży w Europie( Zachodnie i Wschodnie kraje )

* Doświadczenie w sprzedaży maszyn, urządzeń oraz części maszyn

* Doświadczenie w handlu zagranicznym, imporcie oraz eksporcie

* Dobra znajomość języka angielskiego

* Gotowość do częstego podróżowania po świecie

* Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu całego procesu sprzedaży

* Prawo jazdy kat. B

* Otwartość

* Komunikatywność

* Samodzielność

* Aktywność i dynamizm w działaniu

* Wysokie umiejętności negocjacyjne

* Umiejętność wychodzenia z inicjatywą

* Systematyczność

* Samodyscyplina (wewnętrzną motywacja)

Oferujemy:

* Możliwość zdobycia doświadczenia

* Możliwość używania języka obcego

* Rozwój zdolności personalnych i profesjonalnych

* Indywidualne podejście do pracownika

* Przyjazne warunki pracy

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim na adres: info@recruit.com.pl

We are International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies (especially Japanese & German corporations ) located in Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, Belgium, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Zarobki:

Miejsce:

Warszawa, Polska

Send your CV >>