Recruit - executive search and EU business consulting

choose language:

pl en jp de

logowanie

rejestracja

EU Business Support

Blog

Praca Stała


Doskonale rozumiemy, że proces poszukiwania pracy może być długi i frustrujący, dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientom i skracamy ten czas do minimum. Działamy szybko i skutecznie. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami poszukującymi godnych zaufania pracowników. Jako pośrednicy między Tobą a pracodawcą, prowadzimy proces rekrutacyjny tak, aby obie strony były usatysfakcjonowane.

Nasi konsultanci, starają się jak najlepiej poznać Twoje mocne i słabe strony, stopień motywacji, a także aspiracje i wymagania, aby dobrać dla Ciebie jak najlepszą ofertę pracy. Wykorzystując nasze bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku polskiego i europejskiego dokonujemy trafnych wyborów.

Przy rekrutacjach na etat, Recruit Europe na zlecenie klienta zajmuje się całością procesu rekrutacyjnego. W momencie rozpoczęcia pracy, pracodawca zatrudnia wybranego pracownika bezpośrednio w swojej firmie. Aby upewnić się, że kandydat i klient są zadowoleni z podjętej współpracy oraz z usług Recruit Europe, nasz konsultant pozostaje z nimi w kontakcie telefonicznym.
 
Zapoznaj się już teraz z ofertami pracy, które Cię interesują.
Jeśli nie znalazłeś interesującej propozycji pracy, zarejestruj się w bazie kandydatów Recruit Europe - wkrótce mogą pojawić się oferty atrakcyjne również dla Ciebie!